tel. 717 29 61 54

Zapraszamy :

Pon.    14.30 -19.00

Wt.-Pt. 10.00-19.00

Sob.     10.00 -14.00

717 29 61 54 , 601 27 67 89

Keratynowe prostowanie włosów amerykańskiej firmy SUNLISS

BRAZILIAN KERATIN - Keratynowe prostowanie włosów firmy Sunliss            www.sunliss.pl


Marzysz o naturalnie zdrowych, prostych i lśniących włosach przez nawet 4 miesiące ?

permanentblowdry2_g15k_7et3

2011-09-28 18.16.41przed_i_po_04_02

Poznaj zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy firmy SUNLISS.   Jego efekt to proste i zdrowe włosy każdego dnia! Bez stylizacji, bez wysiłku, nawet przez 4 miesiące.

Co to jest?

Zabieg  keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS pochodzi z Brazylii. Jest efektem ponad dziesięcioletnich prac badawczych w tym kraju, innowacyjnej niemieckiej myśli technologicznej oraz najwyższych amerykańskich standardów produkcji. Zabieg SUNLISS służy do trwałego prostowania włosów kręconych lub puszących się połączonego z ich dogłębną odbudową w naturalny, bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Najnowsza, trzecia już generacja preparatów keratynowych SUNLISS zyskała już opinię wiodących na rynku i to nawet wśród najbardziej wymagających Brazylijskich klientek.

Jak to działa?
Dzięki unikalnemu połączeniu aktywnych składników zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS przywraca włosom ich naturalny zdrowy stan oraz odbudowuje liniowo ich strukturę. Włosy na powrót stają się proste i gładkie. Podstawowy aktywny składnik – keratyna – główny budulec m.in. paznokci, skóry oraz włosów regeneruje strukturę włosów, nadaje im połysk oraz eliminuje skręt i puszenie. Antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych przywracając w konsekwencji naturalną miękkość. Połysk i gładkość to efekt działania kwasów tłuszczowych, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną. Zabieg SUNLISS polega na otwarciu łuski włosa, wprowadzeniu składników aktywnych oraz trwałym jej zamknięciu połączonym z rekonstrukcją struktury włosa. Preparaty keratynowe do prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS nie zawierają formaldehydów.

Czy to jest dla mnie?
Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS przeznaczony jest do włosów kręconych, puszących się lub nieujarzmionych oraz do głębokiej odbudowy włosów osłabionych lub wręcz zniszczonych. Jeśli Twoje włosy spełniają jedną lub więcej przesłanek, zabieg SUNLISS jest właśnie dla Ciebie. Efektem będą naturalnie zdrowe, lśniące, niepuszące się i proste włosy nawet przez 4 miesiące. Dodatkowo zabieg SNLSISS wydobędzie niespotykaną głębie koloru Twoich włosów zarówno tego naturalnego jak i naniesionego. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy SUNLISS może być wykonywany na wszelkich rodzajach włosów niezależnie od ich stanu, długości oraz rasy. Nie ma żadnych przeciwwskazań by wykonywać go na włosach niepoddawanych wcześniej żadnym procesom chemicznym, czy też koloryzowanych, rozjaśnianych (nawet wielokrotnie) lub prostowanych chemicznie. Im bardziej włosy osłabione czy wręcz zniszczone, tym bardziej widoczny efekt i tym dłużej się utrzymuje.

cena – od 300 zł/  ok .  3 – 4 godz.