tel. 717 29 61 54

Zapraszamy :

Pon.    14.30 -19.00

Wt.-Pt. 10.00-19.00

Sob.     10.00 -14.00

717 29 61 54 , 601 27 67 89

Odchudzanie Vacu Power

VACUpower – wejście tylko 15 zł / 20 wejść -  ważny 2 miesiące

VACUpower – wejście 18 zł / 10 wejść – ważny 1 miesiąc

vacu

Wejście jednorazowe  25 zł

KARNET 5  WEJŚĆ  – 100 zł

KARNET 10 WEJŚĆ – 180 ZŁ      KARNET 20 WEJŚĆ – 300 ZŁ

HONORUJRMY KARTY BENEFIT 10%

www.vacupower.com/pl/

 

 

 

 

 

 

 

VACU POWER 4000- Duża profesjonalna bieżnia do 140 kg obciążenia i z możliwością regulowanego dużego podciśnienia - innowacyjna technologia piękna zaprojektowana, aby skutecznie modelować sylwetkę, perfekcyjnie wygładzić ciało i delikatnie ukształtować jego kontury.

Vacu Power to harmonijne połączenie aktywności fizycznej i terapii podciśnieniowej tworzące rewolucyjną i wysoce skuteczną metodę modelowania figury. Vacu Power to zupełnie nowy wymiar w dziedzinie zabiegów na ciało, który gwarantuje efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w miejscach najtrudniejszych i modelowanie sylwetki. Innowacyjne rozwiązanie technologiczne będące połączeniem bieżni , kapsuły próżniowej i nowoczesnego design zaowocowało powstaniem Vacu Power.

Tradycyjne metody ćwiczeń i kształtowania sylwetki nie gwarantują spalania tkanki tłuszczowej z miejsc problemowych takich jak: talia, uda, pośladki. Jak wiadomo podstawą sukcesu w kształtowaniu sylwetki i spalaniu tkanki tłuszczowej jest dobre krążenie krwi. Pobieranie tłuszczu potrzebnego w procesie spalania w mięśniach jest niezależne od tego, które partie mięśni pracują, lecz od tego, które obszary skóry i tkanki podskórnej są lepiej ukrwione w danym momencie. Vacu Power tworzy unikalną metodę efektywnie poprawiającą krążenie krwi w tych partiach ciała, gdzie z natury nadmiernie gromadzi się tkanka tłuszczowa.
Efekt podciśnienia – aktywuje dopływ krwi do tkanek tłuszczowych w miejscach problemowych: talia, pośladki, uda, co powoduje szybsze uwalnianie kwasów tłuszczowych.
Spacer – przyspiesza spalanie kwasów tłuszczowych w mięśniach.

Trening Vacu Power polega na spacerze na bieżni umieszczonej w sferycznej kapsule. Kiedy osoba poddana zabiegowi spaceruje na bieżni, w kapsule wytwarzane jest podciśnienie, które poprawia krążenie krwi w miejscach problemowych: uda, talia, pośladki.

  • poprawa krążenia krwi powoduje szybsze uwalnianie kwasów tłuszczowych z miejsc problemowych
  • działające podciśnienie przyspiesza przenoszenie uwolnionych kwasów tłuszczowych do tkanki mięśniowej
  • kiedy kwasy tłuszczowe dotrą do mięśni zostają wykorzystane przez mięśnie jako energia i spalone raz na zawsze podczas spaceru
  • Specjalny efekt podciśnienia sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie, nie byłby normalnie spalona w czasie konwencjonalnych ćwiczeń.

Spacer trwa 30 minut, w tym czasie mają
Państwo do dyspozycji 60 kanałów telewizyjnych. Najlepsze efekty
uzyskuje się korzystając ze spaceru: przez 5 kolejnych dni, 2 dni
przerwy, następny tydzień powtarzamy.W połączeniu ze zdrową dietą EFEKT MUROWANY !