tel. 717 29 61 54

Zapraszamy :

Pon.    14.30 -19.00

Wt.-Pt. 10.00-19.00

Sob.     10.00 -14.00

717 29 61 54 , 601 27 67 89

DEPILACJA LASEROWA

 

Usuwanie  owłosienia (Vacuum HPT IPL, SHR – super hair removal)

 

Urządzenie jest wyposażone w trzy głowice zabiegowe:


GŁOWICA SHR i VACUUM HPT IPL

 

Nasze urządzenie wykorzystuje rewolucyjną technologię jednorodnych impulsów HPT IPL, która jest do 3 razy bardziej wydajny w porównaniu do konwencjonalnej technologii IPL + RF. Poszczególne impulsy w laserze HPT IPL mają, w przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzeń IPL +RF (E-LIGHT) to samo natężenie energii, tym samym skuteczniej ogrzewany jest mieszek włosowy a to zmniejsza i skraca dyskomfort podczas zabiegu. Dzięki technologii HPT IPL rezultaty zabiegów pojawiają się znacznie szybciej i są trwalsze niż w przypadku tradycyjnej technologii IPL + RF.

 

Poniższy rysunek pokazuje na oscyloskopie różnicę pomiędzy impulsem standardowego lasera IPL+RF i naszego urządzenia HPT IPL.
W konwencjonalnym IPL-u najsilniejszy jest pierwszy błysk, który stopniowo zanika. Z tego powodu nie możemy ustawić wyższych parametrów, ponieważ pierwszy, najmocniejszy błysk mógłby poparzyć skórę. Pozostałe impulsy w związku z tym będą już mało skuteczne. W przeciwieństwie do tego, laser z technologią HPT IPL ma wszystkie impulsy o takim samym natężeniu mocy- dzięki temu możemy osiągnąć optymalne ustawienia parametrów mocy i osiągnąć maksymalny efekt.

 

Głowica HPT IPL z VACUUM (podciśnieniem) to bezbolesna i trwała depilacja a także głębsza penetracja oraz absorbcja energii. To pozwala na bezpieczną depilację u osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek.

 

GŁOWICA SHR

 

SHR to rewolucyjna nowość w usuwaniu włosów:

- szybsza praca niż laserem IPL, E-LIGHT: nawet 10-cio krotnie

- skuteczniej niż laserem IPL, E-LIGHT: dzieki technologii SHR, która tylko częściowo wykorzystuje ścieżkę melaniny (40-50%) i połączeniu technologii In Motion, która delikatnie rozgrzewa skórę ( maksymalnie do 45 stopni celsjusza) i pomaga wniknąć energii do mieszków włosowych

- bezpieczniej niż laser IPL, E-LIGHT – dzięki technologii In Motion

W zestawie do głowicy SHR jest 5 filtrów zabiegowych do następujących zabiegów: