tel. 717 29 61 54

Zapraszamy :

Pon.    14.30 -19.00

Wt.-Pt. 10.00-19.00

Sob.     10.00 -14.00

717 29 61 54 , 601 27 67 89

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA +INFRARED

Bezinwazyjna liposukcja kawitacyjna to, jak już wcześniej zostało wspomniane, liposukcja bez skalpela. W zabiegu wykorzystywane są fale ultradźwiękowe, dlatego jest on nieinwazyjny i bezbolesny. Liposukcja kawitacyjna stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta i nie powoduje uszkodzeń tkanek, skóry, naczyń krwionośnych i włókien nerwowych. Czas zabiegu jest krótki. Odsysanie tłuszczu z wykorzystaniem ultradźwięków nie powoduje efektu jo-jo, redukuje tkankę tłuszczową z miejsc opornych na wyszczuplanie i nie wymaga rekonwalescencji.

slim


cellulit_dwiepolowy

Liposukcja kawitacyjna to liposukcja bez skalpela. Zabieg jest bezpieczny i bardzo efektywny. W celu likwidacji niechcianych komórek tłuszczowych wykorzystuje się nieinwazyjne fale ultradźwiękowe. Liposukcja kawitacyjna umożliwia modelowanie sylwetki i redukcję centymetrów w obwodzie ciała. Zabieg polega na selektywnej destrukcji błon komórek tłuszczowych na wybranej powierzchni ciała, nie uszkadzając naczyń krwionośnych, nerwów i tkanki łącznej.

Na czym polega liposukcja ultradźwiękowa?

Podczas zabiegu liposukcji kawitacyjnej błona komórek tłuszczowych zostaje rozerwana. Uwolnione trójglicerydy, tłuszcze lub ich pochodne dostają się do przestrzeni międzykomórkowej, skąd są transportowane poprzez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby. W wątrobie uwolniony podczas zabiegu tłuszcz zostaje potraktowany tak jak ten dostarczony wraz z pożywieniem, tzn. w wyniku procesów metabolicznych ulega on rozkładowi i usunięciu z organizmu.

Liposukcja kawitacyjna umożliwia usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała, m.in. z ud, łydek, brzucha, talii, bioder, ramion i okolic kolan. Zabieg jest skuteczny u osób z otyłością miejscową. Pomaga redukować tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami, czyli ćwiczeniami i dietą. Liposukcji kawitacyjnej nie należy traktować jako metody leczenia nadwagi. Liposukcja za pomocą ultradźwięków to zabieg kosmetyczny, który ma pomagać formować smukłą sylwetkę i przyczyniać się do poprawy wyglądu ciała.


Nieinwazyjna liposukcja ultradźwiękowa pozwala wykonać delikatny masaż w głębi tkanek, który pobudza krążenie, przepływ limfy i przemianę materii. Zabieg polega na wykorzystaniu ultradźwięków niskich częstotliwości. Ultradźwięki poprzez efekt termiczny działają znieczulająco i odprężają mięśnie. Liposukcja kawitacyjna jest szeroko stosowana w walce z cellulitem. Dzięki temu, że ultradźwięki przyspieszają przenikanie preparatów kosmetycznych do głębszych warstw skóry, często w czasie zabiegu aplikuje się je dla poprawy jędrności ciała.

Liposukcja kawitacyjna a liposukcja skalpelem

Wygląd zewnętrzny chyba dla większości osób jest dość istotną sprawą, a już na pewno niezwykłą wagę przywiązują do niego kobiety. Pragną one wyglądać pięknie, młodo, a przede wszystkim chcą być szczupłe. Czasem permanentne odchudzanie się, stosowanie diet czy głodówek, godziny treningów na siłowni nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Wówczas z pomocą może przyjść liposukcja. Odsysanie tłuszczu przeprowadzane tradycyjną metodą wiąże się z wykonaniem kilku nacięć na skórze, przez które w obręb podskórnej tkanki tłuszczowej wprowadzane są kaniule.

Dzięki tym specjalnym igłom odsysany jest niechciany tłuszcz. Tradycyjna liposukcja wiąże się jednak z pooperacyjnymi zasinieniami skóry, obrzękiem i bolesnością. Rekonwalescencja po zabiegu jest długotrwała, a i efekty bywają różne. Usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków to liposukcja bezinwazyjna. Nie wymaga ona cięć chirurgicznych i użycia skalpela. Po liposukcji ultradźwiękowej można natychmiast powrócić do codziennych zajęć. Nie ma konieczności pozostawania w domu. Po zabiegu nie odczuwa się bólu, a powierzchnia skóry pozostaje gładka i jędrna.

 1. w pierwszej fazie następuje rozgrzanie tkanki przy pomocy głowicy rozgrzewającej IR (promieniowanie podczerwone) ogrzanie powoduje upłynnienie tkanki tłuszczowej oraz przygotowuje skórę do głębszego wnikania ultradźwięków.

 2. W drugim etapie działamy na skórę ultradźwiękami w celu rozbicia komórki tłuszczowej, uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii.

Częstotliwość zabiegu: 1 raz w tygodniu
ilość zabiegu  : 6-10 w serii
zabieg przypominamy  1 raz w miesiącu


 • 10 Liposukcji – 850 zł

PAKIET LIPOSUKCJA + VACU

 • 10 Liposukcji + 10 wejść na VACU – 980 zł


Wskazania i przeciwwskazania do liposukcji kawitacyjnej

Liposukcja kawitacyjna to zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy chcą usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej bez poddawania się operacji chirurgicznej. Cena zabiegu nie jest wygórowana. Niektóre kliniki oferują liposukcję kawitacyjną na jedną część ciała już od stu złotych. Liposukcja bezinwazyjna ma szerokie zastosowanie. Dzięki niej możliwe jest:

 • redukowanie tkanki tłuszczowej,
 • likwidowanie cellulitu,
 • ujędrnianie ciała,
 • modelowanie i wysmuklanie sylwetki,
 • pobudzanie krążenia,
 • stymulowanie przemiany materii,
 • odżywianie skóry i poprawianie jej elastyczności.

Przed poddaniem się zabiegowi należy pamiętać o jego przeciwwskazaniach, a wśród nich:

 • choroby nowotworowe i stany po ich operacyjnym usunięciu,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • niewydolność wątroby,
 • metalowe implanty w miejscu wykonywania zabiegu,
 • niewydolność serca i długoletnie leczone nadciśnienie tętnicze,
 • rozrusznik serca oraz sztuczna zastawka,
 • zakrzepowe zapalenie żył, niewydolność krążenia,
 • epilepsja,
 • wirusowe i bakteryjne choroby skóry,
 • cukrzyca,
 • osteoporoza.